top of page

storno podmínky

Rezervace místa na kurzu vzniká uhrazením části kurzovného, případně zálohy.

V případě, že z jakéhokoli důvodu budu nucena zrušit kurz já, vracím vám plnou částku, případně se domluvíme na převedení na jiný termín či kurz.

V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit, je nejlepší za sebe najít náhradníka, případně se ozvěte co nejdřív mně, často nějaké náhradníky mívám v záloze (a čím dřív jim dám vědět, tím větší je šance, že na místo na kurzu stále čekají...)

Pokud náhradníka nenajdeme, počítejte prosím s uhrazením následujícího storna:

VÍKENDOVÉ/DVOUDENNÍ A VÍCEDENNÍ KURZY:

- při odhlášení více než 7 dní před začátkem kurzu - vracím celou částku až na 150 Kč organizační poplatek (tedy pokud se odhlásíte nejpozději v pátek předchozího týdne, pokud kurz začíná v sobotu)

- při odhlášení 4-7 dní před začátkem kurzu vracím 80% ceny kurzu (to znamená odhlášení v sobotu až v úterý při kurzu začínajícím v sobotu)

- při odhlášení 3 až 1 den před začátkem kurzu vracím 50% ceny kurzu  (tedy pokud se odhlásíte ve středu až pátek u kurzu začínajícího v sobotu) - toto je obvykle výše zálohy, tu tedy již nevracím.

- při odhlášení v den konání kurzu už kurzovné (zálohu) nevracím, ale mohu nabídnout místo na druhém dni kurzu někomu dalšímu, a pokud se najde zájemce, mohu vám něco vrátit - má tedy smysl mi dát vědět i tak

jednodenní (celodenní i večerní) kurzy

- odhlášení 4 a více dní před začátkem kurzu vracím plnou cenu kurzu až na organizační poplatek 100 Kč (to znamená např. odhlášení nejpozději v úterý u sobotního kurzu)

- při odhlášení 3 až 1 den před začátkem kurzu vracím 50% ceny kurzu  (tedy pokud se odhlásíte ve středu až pátek u kurzu, který se koná v sobotu). obvykle jde o výši zaplacené zálohy.

- v den konání kurzu již kurzovné/zálohu nevracím, ale pokud jde o kurz večerní, zkuste se mi ozvat i tak, občas se najde náhradník ještě i na poslední chvíli.

Zbylou část uhrazeného kurzovného (po odečtení storna) můžeme převést na následující volný termín, nebo vám ji po dohodě vrátím.

Jsem osoba samostatně výdělečně činná, a není pro mne reálné "odpouštět" storno např. z důvodu nemoci, a nést tak náklady za vás.... ráda vyjdu vstříc s náhradním termínem, ale je potřeba počítat s doplatkem, na jehož výši se domluvíme. Díky za pochopení.

 

bottom of page