top of page
mandaly a komponenty

Začala jsem pro radost vyrábět keramické komponenty pro tvorbu mozaikových mandal... a protože se líbí, nabízím k prodeji i inspiraci hotové mandaly i jednotlivé komponenty, ze kterých si můžete složit mandalu podle svých představ. Mandaly jsou určené k nalepení na zeď či nábytek, a lze je samozřejmě také využít jako základ mozaiky. Komponenty jsou většinou mrazuvzdorné, tedy použitelné i v exteriéru, typicky jako ozdoba fasády, případně bez středového dílku jako okrasná ochrana proti stříkající/stékající vodě v místě vyústění vodovodního kohoutku z fasády.

Barevnou škálu postupně doplňuji, pokud máte nějaký návrh, dejte mi vědět :)

Pokud vás něco zaujme, napište mi prosím, dílky zpravidla mají svůj kód... a ideálně i vložte fotku. E-shop zatím nestíhám...

Mandaly jsou tvořené z keramických dílků, které sama vyrábím. Můžete si je koupit jako hotové sestavy volně ložené (tedy vám přijde balíček jednotlivých keramických dílků, se kterými si pohrajete při skládání, a pak si je sami nalepíte), nebo se můžeme domluvit na tom, že vám je pošlu nalepené na perlince - síťce, se kterou se pak lepí na podklad jako jeden kus. Taky vám z nich mohu připravit celý mozaikový obraz/stolek a doplnit je barevně ladícími střípky... Fantazii se meze nekladou.

Druhá možnost je, že si chcete mandalu navrhnout sami - pak se mrkněte na nabídku jednotlivých dílků. Jsou vyrobeny tak, aby z nich vznikla osmičetná mandala, ale při troše snahy se dají využít i pro sedmi- nebo devítičetné růžice.

A jak na skládání a lepení? To se dozvíte tady

IMG_2497-1 - kopie.jpg
IMG_2077.jpg
hotové
hotové mandaly

Vyfocené mandaly jsou buď přímo ke koupi, nebo (pokud nejsou aktuálně k mání) vám podle nich mohu připravit velmi podobné (dokonalou kopii samozřejmě vytvořit nelze, a je potřeba počítat s výrobou, která obvykle zabere 2-4 týdny). Na přání mohu vytvořit kompozici v jiné barvě. 

Mandaly jsou tvořeny střípky o tloušťce cca 5-6mm, aby se daly kombinovat s klasickými obkladačkami, a využít do mozaiek - klasicky v koupelně a kuchyni, ale také jako ozdoba předsíně, prostoru nad krbem, většina z nich může být i venku a zdobit fasádu, případně stolek (je uvedeno v popise u každé fotky).

Standardně zasílám jako krabičku dílků (bez podkladu), ale po domluvě mohu nalepit na perlinku či na břidlici.

Mandaly jsou seřazené tak, že na začátku jsou ty, které jsou ihned k odběru, a za nimi pak prodané, podle kterých mohu udělat podobnou. Pokud máte o některou mandalu zájem, napište mi e-mail a domluvíme se.

Mandaly jsou podle velikosti označené S - průměr cca 22 cm, M - cca 27/28 cm, L - cca 38 cm. Kde označení není, je jiný rozměr, najdete v popisu po rozkliknutí fotky.

kmponenty
komponenty k tvorbě mandal

Pokud si chcete seskládat mandalu dle vlastních parametrů, jste tu správně :-)

Najdete tu postupně se rozrůstající nabídku komponentů, ze kterých si mandalu vytvoříte.

Lístky mají přibližně tyto rozměry (výška x šířka): velký 7x7.5 cm, střední 5.5x5.1 cm, malý 3.8x3.3 cm.

Jsou tvarované tak, že jich na jedno "patro" růžice potřebujete 8ks (někdy lze 7 nebo 9). Tloušťka materiálu je zpravidla 5-6 mm.

Při koupi komponent nad 1000 Kč nabízím množstevní slevu 10%.

IMG_1555.JPG
velké
velké lístky
střední lístky
střední
malé
malé lístky
ostatní - středy, kuličky aj.
ostatní
bottom of page