top of page
mandaly a komponenty

Začala jsem pro radost vyrábět keramické komponenty pro tvorbu mozaikových mandal... a protože se líbí, nabízím k prodeji i inspiraci hotové mandaly i jednotlivé komponenty, ze kterých si můžete složit mandalu podle svých představ. Mandaly jsou určené k nalepení na zeď či nábytek, a lze je samozřejmě také využít jako základ mozaiky. Komponenty jsou většinou mrazuvzdorné, tedy použitelné i v exteriéru, typicky jako ozdoba fasády, případně bez středového dílku jako okrasná ochrana proti stříkající/stékající vodě v místě vyústění vodovodního kohoutku z fasády.

Barevnou škálu postupně doplňuji, pokud máte nějaký návrh, dejte mi vědět :)

Pokud vás něco zaujme, napište mi prosím, dílky zpravidla mají svůj kód... a ideálně i vložte fotku. E-shop zatím nestíhám...

Mandaly jsou tvořené z keramických dílků, které sama vyrábím. Můžete si je koupit jako hotové sestavy volně ložené (tedy vám přijde balíček jednotlivých keramických dílků, se kterými si pohrajete při skládání, a pak si je sami nalepíte), nebo se můžeme domluvit na tom, že vám je pošlu nalepené na perlince - síťce, se kterou se pak lepí na podklad jako jeden kus. Taky vám z nich mohu připravit celý mozaikový obraz/stolek a doplnit je barevně ladícími střípky... Fantazii se meze nekladou.

Druhá možnost je, že si chcete mandalu navrhnout sami - pak se mrkněte na nabídku jednotlivých dílků. Jsou vyrobeny tak, aby z nich vznikla osmičetná mandala, ale při troše snahy se dají využít i pro sedmi- nebo devítičetné růžice.

A jak na skládání a lepení? To se dozvíte tady

IMG_2497-1 - kopie.jpg
IMG_2077.jpg
hotové
hotové mandaly

Vyfocené mandaly jsou buď přímo ke koupi, nebo (pokud nejsou aktuálně k mání) vám podle nich mohu připravit velmi podobné (dokonalou kopii samozřejmě vytvořit nelze, a je potřeba počítat s výrobou, která obvykle zabere 2-4 týdny). Na přání mohu vytvořit kompozici v jiné barvě. 

Mandaly jsou tvořeny střípky o tloušťce cca 6mm, aby se daly kombinovat s klasickými obkladačkami, a využít do mozaiek - klasicky v koupelně a kuchyni, ale také jako ozdoba předsíně, prostoru nad krbem, většina z nich může být i venku a zdobit fasádu, případně stolek (je uvedeno v popise u každé fotky).

Standardně zasílám jako krabičku dílků, ale mohu i nalepit na síťku.

Mandaly jsou seřazené tak, že na začátku jsou ty, které jsou ihned k odběru, a za nimi pak prodané, podle kterých mohu udělat podobnou. Pokud máte o některou mandalu zájem, napište mi e-mail a domluvíme se.

Mandaly jsou podle velikosti označené S - průměr cca 22 cm, M - cca 27/28 cm, L - cca 38 cm. Kde označení není, je jiný rozměr, najdete v popisu po rozkliknutí fotky.

kmponenty
komponenty k tvorbě mandal

Pokud si chcete seskládat mandalu dle vlastních parametrů, jste tu správně :-)

Najdete tu postupně se rozrůstající nabídku komponentů, ze kterých si mandalu vytvoříte.

Lístky mají přibližně tyto rozměry (výška x šířka): velký 7x7.5 cm, střední 5.5x5.1 cm, malý 3.8x3.3 cm.

Jsou tvarované tak, že jich na jedno "patro" růžice potřebujete 8ks (někdy lze 7 nebo 9). Tloušťka materiálu je zpravidla 5-6 mm.

Při koupi komponent nad 1000 Kč nabízím množstevní slevu 10%.

IMG_1555.JPG
velké
velké lístky
střední lístky
střední
malé
malé lístky
ostatní - středy, kuličky aj.
ostatní
bottom of page