top of page
MOZAIKOVÉ SADY NA DOMÁCÍ TVOŘENÍ
SADA_SPIRÁLA.jpg
IMG_2833.jpg
šneci, lísky a srdce
IMG_1253.jpg
lentilka 12 Kč
s lístky a srdíčkem
srdce, lístky, pecičky

Mozaiková sada je radost z tvoření, která za vámi v krabici doputuje až domů. Pro děti i dospělé, v různých velikostech a barvách.

Je tam úplně všechno, co budete potřebovat k vytvoření mozaikového zrcadla (co je v sadě?), s podrobným návodem. 

Svou mozaikovou sadu si můžete vybrat z předem připravených variant, nebo sami seskládat.

HOTOVÉ MOZAIKOVÉ SADY

Obsahují všechno, co budete k mozaice potřebovat. Základní barva střípků je bílá, lze doplnit menším množstvím barevných střípků na orámování zrcadla (viz fotky) - v barvě červené, oranžové, zelené, modré, šedé a černé. Po domluvě vám můžu připravit střípky i v jiných kombinacích - ale ne všechno je možné, a počítejte s příspěvkem za mou práci navíc.

 

U každé sady je cena ve třech variantách velikosti 19x19cm (zrcadlo cca 11 cm) / 25x25cm (zrcadlo cca 15 cm) / 29x29cm (zrcadlo cca 19 cm). Tato cena zahrnuje komplet sadu s jednou keramickou ozdobou - lze si vybrat z nabídnutých variant, a případně doplnit dalšími drobnostmi z nabídky (za doplatek). Cena je konečná, včetně DPH, nezahrnuje dopravu.

Fotky sad jsou bez finální úpravy spárováním - vyspárované mozaiky, můžete vidět třeba tady

sady se srdíčky a kytičkami

Cena je ve třech variantách velikosti 19x19cm/ 25x25cm/ 29x29cm, a zahrnuje kompletní sadu s keramickou ozdobou (obvykle jeden kus, nebo jak je uvedeno u fotky) - případně doplnit dalšími drobnostmi z nabídky. Cena je včetně DPH, nezahrnuje dopravu.

Objednávejte e-mailem, uveďte zvolenou barevnou variantu a velikost, případně co chcete navíc.

ostatní motivy - šneci, kachlíky a jiné

Cena je ve třech variantách velikosti 20x20cm/ 25x25cm/ 29x29cm, a zahrnuje komplet sadu s jednou keramickou ozdobou - lze si vybrat z motivů na fotkách, a případně doplnit dalšími drobnostmi z nabídky (za doplatek). Cena je konečná, včetně DPH, nezahrnuje dopravu.

Objednávejte e-mailem, uveďte velikost, barvu okraje, jaký keramický obrázek, a případně pokud chcete k sadě něco navíc (pecičky, další keramický obrázek...).

srdíčka
šneci
sada obsahuje

- podklad s nalepeným zrcadlem ve vybrané velikosti (zrcadlo jest ležérně umělecky říznuto volnou rukou, pravé úhly a dokonale rovné řezy tedy nečekejte)

- mozaikové střípky převážně čtverhranného tvaru - kombinace bílé (základ) + jedna další barva (červená, oranžová, zelená nebo modrá; další barvy jsou možné na přání s doplatkem)

- lepidlo v praktické nádobce s úzkým hrdlem k přímé aplikaci

- spárovací hmotu, zpravidla v šedé barvě, po domluvě může být bílá nebo černá

- houbičku ke spárování

- kovový úchyt, který zezadu nalepíte na mozaiku, aby šla zavěsit

- samozřejmě návod

Hotové sady obsahují také vyfocený keramický komponent (pokud chcete jiný, nebo nějaký k sadě přidat navíc, koukněte sem). 

mozaiková sada obsahuje

mozaikové sady na přání

Pokud si chcete sestavit mozaikovou sadu sami, je to snadné: vyberte si velikost, základní barvu (či barvy) střípků, a tolik keramických ozdůbek, kolik si vaše srdce žádá... tady

 

Standardní velikosti podkladu, tedy celé mozaiky, a cena základní sady (bez keramických ozdob) 

19x19 cm (zrcadlo cca 11x11), cena 500 Kč

25x25 cm (zrcadlo 15x15), cena 610 Kč

29x29 cm (zrcadlo 19x19), cena 720 Kč

Rozměr se u jednotlivých kusů může malinko lišit (do 1 cm). I rozměr zrcadla je přibližný, protože je uříznuté záměrně trochu nepravidelně. 

 

Na přání mohu vyrobit i jiné rozměry, obdélník, případně i jiné tvary... ale chvíli to může trvat.

Stejně tak pro vás můžu vyrobit a namíchat i barevnou směs střípků na míru...

keramické komponenty

Třešničkou na dortu vaší mozaiky může být dobře vybraný kousek keramiky, který potěší dětské srdéčko či zaujme oko dospělého estéta. Keramické drobnosti vyrábím ručně, takže je každý kousek je více či méně originál... proto nejsem schopná sem vystavit úplně všechno, a už vůbec ne udržovat stále pořádek v tom, co už se prodalo.

ALE téměř s jistotou vám můžu slíbit, že pokud netrváte na konkrétním kousku, najdu pro vás něco velmi podobného.. nebo si přinejhorším počkáte na další várku z pece (většinou do 2 týdnů nejpozději). Galerii fotek keramiky vhodné do mozaiek (i jinam) najdete tady.

Keramické drobnosti jsou kvůli přehlednosti rozdělené do kategorií podle ceny, i podle tvaru... s tím, že ve všech kategoriích se snažím udržovat plnou paletu barev (čili pokud nějakou barvu uvidíte na srdíčku, je pravděpodobné, že bude k mání i na jiných věcech).

Objednávání probíhá tak, že mi napíšete e-mail a v něm, co byste rádi. Pokud umíte vkládat fotky, tím líp. Každé fotka má svůj název a číslo, takže i když je na ní třeba víc věcí, nějak už to společnými silami najdeme.

Keramiku nutně nemusíte objednávat k mozaikové sadě, lze i samostatně. Na všechny tu vystavené věci můžu nalepit malý a silný neodymový magnet, čímž se z nich stane ozdoba ledničky... nebo si je můžete objednat jen tak, pro radost, jako dárek, k nalepení na fotorámeček... co vás napadne :-)

Spoustu fotek keramiky, kterou můžete vložit do své mozaiky, najdete tady

sady na přání
kompnenty
bottom of page