top of page
mozaikový krámek
mandaly a komponenty

Milí potenciální zákazníci, to, na co koukáte, není tak úplně klasický e-shop... protože tu zkrátka nelze nakoupit pomocí pár kliků. Mám totiž příliš mnoho maličkých výrobků, z nichž vlastně každý je originál, než abych je mohla všechny nafotit a neustále aktualizovat.. to by mi už nezbyl čas na tvoření, o kurzech nemluvě :-)

Ale pokud mi napíšete, co vás zaujalo, a nebude ten konkrét kus, domluvíme se na něčem podobném, nebo pro vás můžu vytvořit i něco přímo na přání (do cca 3 týdnů).

Vybrané věci obvykle posílám poštou, ale je možné si věci i osobně vybrat a vyzvednout v Olšanech, pokud se domluvíme na vhodném termínu.

poukaz
MOZAIKOVÉ KOMPONENTY, MAGNETKY A JINÉ DROBNOSTI

Vyrábím keramické a jiné drobnosti, které lze využít při tvorbě mozaiek, šperků a různých dekorací, nebo je opatřit magnetem a vytvořit tak praktickou ozdobu vaší ledničky :-)

V galerii je jen zlomek toho, co je k dispozici - pokud máte konkrétní představu o barvě, napište mi, je velmi pravděpodobné, že to tu někde bude, nebo to mohu vyrobit na zakázku - ručně tvarované, dvakrát pálené, zdobené efektními glazurami, oxidy a taveným sklem.

Mnohem víc keramických drobností si můžete prohlídnout tady.

magnetky
bottom of page