OBCHŮDEK

Milí potenciální zákazníci, to, na co koukáte, není tak úplně klasický e-shop... protože tu zkrátka nelze nakoupit pomocí pár kliků. Mám totiž příliš mnoho maličkých výrobků, z nichž vlastně každý je originál, než abych je mohla všechny nafotit a neustále aktualizovat.. to by mi už nezbyl čas na tvoření, o kurzech nemluvě :-)

Takže mrkněte, co je k mání... a pokud vás něco zaujme, najdete u toho cenu (někde přesnou, někde rozmezí) ... no a pak mi napište, a objednávku dáme dokupy společně (obvykle k tom potřebuju číslo fotky a popis, který najdete u fotky daného výrobku). Uvedené ceny zahrnují DPH.

 

Obecně platí, že toho mám skladem zpravidla mnohem víc, než tu najdete nafocené - takže se nestyďte poptat po konkrétní barvě, vzoru... nějak to vymyslíme. K penězům za výrobky připočteme poštovné, a zpravidla i balné 40 Kč - tedy pokud jde o křehké zboží, vyžadující péči při balení... u náušnic samozřejmě ne, ty vám pošlu klidně i dopisem.

Posílám zpravidla poštou, ale je možné si věci i osobně vybrat a vyzvednout v Olšanech, pokud se domluvíme na vhodném termínu (a až nebude karanténa).

Díky za spolupráci a pochopení, a doufám, že vám tyhle pišišvořinky zpestří a prozáří kousek života :-)

Aktuálně jsou v nabídce mozaikové sady pro domácí tvoření, dárkové vouchery na kurzy, a různé moje výrobky z keramiky, skla, šperky... klikněte a mrkněte...

 
MOZAIKOVÉ KOMPONENTY, MAGNETKY A JINÉ DROBNOSTI

Vyrábím keramické a jiné drobnosti, které lze využít při tvorbě mozaiek, šperků a různých dekorací, nebo je opatřit magnetem a vytvořit tak praktickou ozdobu vaší ledničky :-)

V galerii je jen zlomek toho, co je k dispozici - pokud máte konkrétní představu o barvě, napište mi, je velmi pravděpodobné, že to tu někde bude, nebo to mohu vyrobit na zakázku - ručně tvarované, dvakrát pálené, zdobené efektními glazurami, oxidy a taveným sklem.

Mnohem víc keramických drobností si můžete prohlídnout tady.

směs, cena 10-100 Kč
keramika, 2x páleno, efektní glazury, zatavené sklo. na kterýkoli keramický kousek lze nalepit silný neodymový magnet a přetvořit ho v praktickou ozdobu ledničky (příplatek 5 Kč)
srdíčka po 40,- střed 20,-
efektní glazury, páleno na 1050 stupňů. tyto konkrétní kousky už většina není, ale průběžně dopl|ňuju, i jiné barvy
pecička 12 Kč
různé glazury, páleno vesměs na 1050 st., různé velikosti i výšky
srdce čtyřdílné
sŕdce - skládačka ze 4 dílků, cena 220 Kč je bez těch puntíků kolem. Tento kus je prodaný, vyrábím průběžně další i jiných barevných kombinacích, na přání (a s drobným příplatkem) lze i se jménem či nápisem
středový terč (cca 15cm) 200 Kč
glazováno efektními glazurymi, výpal 1050 stupňů
drobnosti 20 Kč
kolečka(některá s reliéfem), různé barvy, páleno vesměs
1050 st.
lístky 20 Kč
jsou i v jiných barvách, průběžně doplňuju.. pokud něco zrovna není, domluvíme se
lístek 20 kč
takhle velký je jeden
velká kytka 220 Kč
průměr cca 14.5cm, páleno na 1050 st.
další fotky